топ тема

Пронајдени се 33 резултати на тема „топ тема“
Вести

Славески: Мерките на владата доживеаја крах – лелеци во текстилната и кожарската индустрија која вработува 40.000 луѓе

Во вечерашната емисија Топ Тема на телевизија Телма гостуваа актуелниот вице премиер Кочо Анѓушев и поранешниот министер за финансии...
Вести

Демири: По логиката со Хоџа, Заев треба да оди во Идризово и да најде добар дилер на дрога и да го назначи за шеф на тој сектор

Назначувањето на Џезаир Шакири познат како Командант Хоџа за советник во кабинетот на Премиерот Заев предизвика низа реакции во јавноста....