тони стојановски

Пронајдени се 3 резултати на тема „тони стојановски“
Останати спортови

Говорот на Тони Стојановски по пласманот на одбојкарите на ЕП: Луѓе мои, луѓе мои, учете од овие момци (ВИДЕО)

Коментаторот на МТВ, Тони Стојановски по фудбалерите, ги испрати и одбојкарите на Европско првенство со емотивен говор по големата...
Фудбал

Специјално изненадување: Епскиот говор на Тони Стојановски испишан на ѕидовите во ФФМ, еве како реагираше тој (ВИДЕО)

Репрезентацијата на Македонија по добро ќе ја памети чудната 2020 година бидејќи за првпат сениорите се изборија за пласман на едно Европско...