тони јакимовски

Пронајдени се 4 резултати на тема „тони јакимовски“
Вести

Разбојништва и запалени автомобили насекаде, а шефот на скопската полиција вели дека криминалот е само во главите на граѓаните

Тони Јакимовски, шеф на полиција на Скопје, кој вчера гостуваше во Централниот дневник на 1ТВ и беше прашан од страна на водителот за...