тони цетински

Пронајдени се 13 резултати на тема „тони цетински“
Познати

Неодамна стана дедо, а сега се ожени на 52 години: Тони Цетински со емотивни зборови се заколна на вечна љубов кон оваа убавица (ФОТО)

Хрватскиот пејач Тони Цетински се ожени на 52 години, а фотографиите од венчавката ги сподели со фановите. Имено пејачот сподели емотивна...
Познати

Тони Цетински на еден ден пред неговата годишнина со емотивен статус посветен на нашиот Тоше- од овие зборови ќе ве облеат емоции

Хрватскиот пејач Тони Цетински денеска на еден ден пред годишнината од смртта на нашиот легендарен пејач Тоше Проески се потсети на...