Томор Морина

Пронајдени се 31 резултати на тема „Томор Морина“
Вести

Пристигна барањето на Србија за Морина, Дедај за ТВ21- Евентуална екстрадиција може да ги наруши меѓудржавните односи

Србија и официјално поднесе барање за екстрадиција на поранешниот војник на ОВК, Томор Морина, кој беше уапсен минатата недела на граничниот...