титула

Пронајдени се 40 резултати на тема „титула“
Фудбал

Тухел: По коронавирусот и повредите, би било глупаво да се мисли дека Челзи може да се бори за титулата во Премиер лигата

Тренерот на Челзи, Томас Тухел, одговори на прашањето дали лондонскиот тим ќе може да конкурира за титулата во Премиер лигата. – По коронавирусот...