тител

Пронајдени се 3 резултати на тема „тител“
Познати

Семејството Родиќ ја реновираше куќата од темел – луксузни лустери насекаде, овие детали ги има како кај Цеца на Дедиње, повеќе ништо не е исто! (ФОТО)

Богдана Родиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ како и нејзината сестра Бојана, партнерката на Мирко Шијан пред да се омажат живееја во...
Познати

Богдана во Тител поседува вистинска луксузна вила- насекаде златни детали, а една просторија е како од бајките (ФОТО)

Убавата снаа на Цеца, Богдана, пред да се омажи за младиот боксер Вељко Ражнатовиќ, живееше во домот на нејзините родители во Тител. На...