тинејџерка

Пронајдени се 24 резултати на тема „тинејџерка“
Вести

ВЕРУВАЛЕ ИЛИ НЕ: Тинејџерка веќе 9 месеци е позитивна на брзи тестови, а негативнo на ПЦР – никој не знае зошто е тоа така!

Веќе девет месеци наназад брзи антигенски тестови на коронавирус кај 15-годишната Ева Валрабенштајн, од Хановер, покажуваат позитивен...
Познати

И во шестата деценија изгледа како девојка од тинејџерските денови: Популарната актерка во бикини го покажа своето бомбастично тело (ФОТО)

Американската актерка Хали бери (54) на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија, па предизвика бура на коментари. Имено, и во...
Регион

Тинејџерка во Сараево затворила и мачела двајца мажи- кога влегла полицијата во станот имала што да види (ФОТО)

Тинејџерката Арабела Авдиќ (19), е уапсена во акцијата „Липа“, и ќе биде притворена 24 часа, објави Обвинителството на кантонот Сараево. –...
Вести

Неутешна мајка на 16 годишно починато девојче од коронавирус: Беше обична кашлица, а потоа следуваа овие смртоносни симптоми

16 годишнaта Џули од Франција во средата доцна вечерта починала од коронавирусот иако бил потполно здрав. Таа воедно и најмладиот починат...
Познати

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ЗА КОЈА ДИВА СТАНУВА ЗБОР: Уште како тинејџерка имаше стил, а денеска е најзгодната пејачка (ФОТО)

Уште како тинејџерка сакаше да позира пред објективот на камерата, а денеска е една од најзгодните пејачки во регионот која жари и пали...
Вести

Трагедија на екскурзија: Врсниците ја најдоа Сара мртва во кревет, причината за смртта ќе ве шокира и загрижи (ФОТО)

Училишниот екскурзија заврши со трагедија, кога тинејџерката Сара Манитоски (16) од Канада е пронајдена мртва, а сега е утврдена и причината...
Занимливости

Тинејџерка си го напишала своето име на интернет: Сосема случајно видела нешто што животот и го претворил во пекол

Тинејџерка од Австралија еден ден за време на една забава сакала да си го пребара своето име на интернет, но во таа прилика наишла на...