тиквешија

Пронајдени се 10 резултати на тема „тиквешија“
Вести

Стоилковски: Зоран Заев да ги праша граѓаните на Тиквешијата за изградба на депонија и преработка на отпад од 48 општини во Македонија

На денешната прес конференција портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски одговарајќи на новинарско прашање во однос на најавата...