Тијана Милентијевиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „Тијана Милентијевиќ“
Познати

Се соблече десната на рака на Амиџиќ – водителката обожува да биде топлес, во брак е со четири години помлад фудбалер (ФОТО)

Тијана Стоисављевиќ Милутиновиќ (30) е српски модел, но најпрепознатлива е како водителка во „Амиџи Шоу“, односно како помошник и десна...
Познати

Мажите не заспаа цела ноќ од глетката: Жена од султана позираше во минијатурна танга на плажа во Мајами, има задник од „милион долари“

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ попозната како „Жена од султана“ веќе некое време е во Америка, а последната нејзина фотографија...
Познати

Денес е убавата “жена на султанот“: Кога ќе видите како изгледала на почетокот на кариерата, нема да верувате дека е истата девојка (ВИДЕО)

Сите знаеме како изгледа сега Тијана Милентијевиќ, која го прослави големиот хит „Жена од султана“, а малкумина се сеќаваат како изгледаше...