тигар

Пронајдени се 10 резултати на тема „тигар“
Занимливости

Купиле преслатко маче преку интернет- неколку недели подоцна мачката пораснала, а тие завршиле во затвор

Француската двојка доживеа необично искуство кога дознале дека наместо мачката за која платиле 6.000 евра, добиле тигар! Имено, се покажало...