тетовци

Пронајдени се 7 резултати на тема „тетовци“
Хроника

Тетовци доаѓаат од странство се заразуваат и си одат од земјава – и вчера осум лица ја напуштиле Македонија иако имале корона и решение за изолација

СВР Тетово ќе поднесе кривични пријави против М.Ш., В.Е., Н.Е., Л.В., Ј.З., К.М. и Н.А сите од с.Челопек, и А.А. од с.Гургурница, поради постоење...