тетоважи

Пронајдени се 18 резултати на тема „тетоважи“
Живот и стил

Мајка на бебенце на удар на јавноста поради големиот број на тетоважи: Ми говорат дека сум лош пример за детето (ФОТО)

Беки Холт (33) од Велика Британија своето тело го покрила со тетоважи и поради тоа привлекува големо внимание во јавноста. Дури 95 посто...
Познати

Фановите на Ана Николиќ јавно апелираат: Нека и помогне некој и нека и доделат старателство, пејачката веќе нема контрола над себе (ВИДЕО)

Српската пејачка Ана Николиќ на социјалните мрежи неодамна се пофали со двете нови тетоважи, по што наиде на лавина коментари и критика...
Занимливости

Никогаш нема да ја заборават пандемијата: Овие тетоважи секогаш ќе ги потсетуваат на тешката 2020-та година (ФОТО)

Пандемијата влијаеше на многу животи, па некои овој тежок период го овековечија со тетоважи. Ви пренесуваме некои од интересните тетоважи...
Познати

Се соблече во бикини, а сите гледаа таму долу- кога ќе видите со што се пофали познатата водителка и вие ќе подзинете (ВИДЕО)

Популарната српска водителка која во моментов го води реалното шоу „Задруга“ пред камерите секогаш е скоцкана од глава до петти, а...
Познати

Поранешниот ја претепа, па роди дете од ново момче- познатата српска кошаркарка брутално се тетовираше таму доле (ФОТО+18)

Славната  српска кошаркарка Милица Дабовиќ и тоа како ужива во првите летни денови од оваа сезона и сподели фотографии од својот одмор. Кошаркарката...