тетоважа

Пронајдени се 59 резултати на тема „тетоважа“
Живот и стил

Згрозен од нејзиното барање: Девојка бара од момчето да ја отстрани тетоважата – се работи за многу емотивен симбол!

Еден маж (26) тврди дека неговата девојка го замолува да ја отстрани тетоважата од името на неговиот син. Во анонимна објава на „Редит“,...
Познати

Внукот на Џорлев го истетовира ликот на починатиот музичар: „Вујче мој, додека сум жив и ти ќе живееш секогаш со мене“ (ФОТО)

Младиот пејач Огнен Здравковски е внук на Зоран Џорлев, македонскиот музичар кој почина на почетокот на годинава. Тој го истетовира...
Познати

Мелита ја копира Ана Николиќ- истетовира две тетоважи во исти ден, едната таму горе особено го привлекува вниманието (ФОТО)

Откако Тамара Тодевска го истетовира делот на македонската химна кој не го испеа, некако кај познатите работата како да тргна се почесто...
Познати

За да ја покаже новата тетоважа мора да се соблече- Ана Николиќ откако се тетовираше се пофали во ова секси издание (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ на социјалните мрежи се пофали со две нови тетоважи. Особено пејачката предизвика лавина на коментари...
Познати

Го истетовира каде што никој не може, а кога ги симна гаќичките фановите се испотија- сопругата на Меси веќе ја блокираше оваа б*мба

Сузи Кортез, некогашна Мис Бум Бум е најжешката обожавателка на Лионел Меси. Таа на својот Инстаграм се прослави со објавување голотии...
Познати

Откако се тетовираше меѓу градите, сега дојдоа на ред и тие: Нема да верувате каде српската пејачка се реши да се тетовира (ФОТО)

Српската пејачка Теодора Џехверовиќ важи за една од најубавите пејачки на естрадата, а како дополнителна работа на која мажите веднаш...