тетоважа

Пронајдени се 40 резултати на тема „тетоважа“
Познати

На храброста и завидува секоја жена: Едита се соблече во секси бикини, па покажа тетоважа на овој дел од телото каква што никој нема (ФОТО)

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси...
Познати

Има милиони, но и една мана: Славната пејачка откри зошто никогаш не носи костим за капење кој го открива овој детаљ на телото

Славната пејачка Џеси Џеј вчера фановите на својот Инстаграм профил ги почести со врела фотографија во бикини н која се гледа нејзината...
Занимливости

На раката го имаше истетовирано ликот на девојка му: Кога раскинаа, мораше да направи корекција, погледнете го резултатот

Ова момче на својата рака си ја имаше истетовирано својата девојка. Нејзиниот портрет со задоволство го носеше додека беше среќен во...
Познати

Синот на цеца се соблече: Го покажа затегнатото тело, но ја сокри тетоважата таму долу која сите се прашуваат што значење има (ФОТО)

Синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на социјалните мрежи и ги стави во дилема неговите следбеници на социјалните...
Познати

Го стигнаа клетвите од Карлеуша: Се разведува Огнен Врањеш, а еве што се случи со истетовираното име на неговата сопруга (ВИДЕО)

Фудбалерот Огнен Врањеш кој што беше вмешан во аферата со Јелена Карлеуша, како што пишуваат медиумите, му предизвикала големи последици...
Познати

Својата љубов кон нив ја носеше доживотно: Петте имиња истетовирани на нејзината рака многу говореше за Дивна Карлеуша (ФОТО)

Познатата новинарка и радио водителка Дивна Карлеуша почина вчера во својот стан во Белград на 61 година. Нејзината смрт ја погоди целата...
Познати

Ова никој не го очекуваше: Ќерката на Цеца ја покажа огромната тетоважа на вратот и предизвика бурни реакции во јавноста (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ покрена лавина од коментари на социјалните мрежи откако објави чудна фотографија. Имено наследничката...
Занимливости

Девојка ја дознала суровата вистина за тетоважата на нејзиното момче- па побара помош дали да ја прекине врската (ФОТО)

Една 28 годишна девојка на социјалната мрежа Редит побара помош во врска со своето момче откако ја дознала вистината за неговата тетоважа. Таа...
Познати

Бизарно: Пејачката ја отстрани тетоважата со името на поранешниот сопруг- остатоците од парчето кожа го чува во стаклена тегла

Мелани Браун повторно го шокираше светот откако реши да отстрани цело парче кожа од делот каде се наоѓаше нејзината тетоважа со името...
Познати

Синот на Цеца ја покажа новата тетоважа: Ликот на овој човек на сите нас ни е добро познат, а кога ќе видите каде го истетовира ќе занемете

Вељко Ражнатовиќ, синот на пејачката Цеца на социјалните мрежи објави фотографија на која е гол, а на сите во очи им падна неговата нова...