тест

Пронајдени се 113 резултати на тема „тест“
Вести

Сведоштво на млада скопјанка: „Полицијата ме информира дека сум позитивна на коронавирус, а јас никогаш не сум се тестирала“

Млада скопјанка попладнево останала шокирана кога добила повик од полицијата. Бидејќи, како што ја информирале, не можеле да ја добијат...