теретана

Пронајдени се 7 резултати на тема „теретана“
Занимливости

Теретана се прогласила за црква – Кога ќе ја дознате причината за тоа, ќе останете во неверување

Популарната спортска сала во Краков, Полска, успеала да остане отворена и покрај новите мерки против ширењето на коронавирусот, прогласувајќи...
Познати

Повеќе не изгледа вака: Ана Николиќ покажа како се станува вистинска секси пејачка на естрадата, па ги рашири нозете (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ се поочигледно е дека сака да го смени својот живот од корен, особено својата телесна тежина. Имено пејачката...