теретана

Пронајдени се 17 резултати на тема „теретана“
Познати

„Клекнувањето и е омилено“ – жена од султана објави фотографија од теретана, во преден план и се најде задникот кој хипнотизира

Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната по прекарот Жена од Султана, важи за една од најзгодните на балканската сцена, а тоа го...
Познати

Сандра Африка провоцира во теретана – пејачката сакаше да покаже како се вежба во оваа поза, но поради тоа што го откри на мажите веќе не им е добро

Пејачката Сандра Африка е позната по тоа што води сметка за својата линија, а со години наназад оди и во теретана. Сандра овој пат уште...
Познати

Од тоа со што го покажа во теретана на сите им беше јасно како фати 20 годишник- Дара Бубамара со овој задник и парира на Кардашијан (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара освен по големите без временски хитови во јавноста е позната и по своите облини. Имено таа за да изгледа...
Познати

Магнет за погледи: Александра Накова стегната во хеланки и длабоко деколте во теретана, a грдите ќе и испаднат (ФОТО)

Манекенката, ријалити учесничка и трендсетерка Александра Накова, перидов е стационирана во родната Гевгелија. Таа редовно на социјалните...
Занимливости

Теретана се прогласила за црква – Кога ќе ја дознате причината за тоа, ќе останете во неверување

Популарната спортска сала во Краков, Полска, успеала да остане отворена и покрај новите мерки против ширењето на коронавирусот, прогласувајќи...
Познати

Повеќе не изгледа вака: Ана Николиќ покажа како се станува вистинска секси пејачка на естрадата, па ги рашири нозете (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ се поочигледно е дека сака да го смени својот живот од корен, особено својата телесна тежина. Имено пејачката...