телефонски разговор

Пронајдени се 7 резултати на тема „телефонски разговор“
Вести

Претседателот на Европската народна партија по телефонскиот разговор со Мицкоски: Сите треба да им служат на интересите на граѓаните

Претседателот на Европската народна партија и поранешен претседател на Европскиот Совет Доналд Туск денеска оствари телефонски повик...