текстилни работници

Пронајдени се 6 резултати на тема „текстилни работници“
Вести

Ампева од “Гласен текстилец”: Текстилни работници не пријавуваат симптоми, само за да не ја загубат работата и да не останат без леб

Во вечерашното издание на дебатната емисија “Топ тема” гостуваше министерот за економија Крешник Бектеши, како и претставничката...