татко монструм

Пронајдени се 8 резултати на тема „татко монструм“
Вести

Зад насмевката и скапата облека се криел МОНСТРУМ: Ова е таткото кој си ги задави трите дечиња, а еве како изгледале тие (ФОТО)

Четиригодишно дете и близнаци на возраст од седум години вчера беа задавени во стан во Загреб од нивниот татко. Како што пренесуваат...
Регион

Нови детали за грозоморното убиство во регионот: Монструмот си ги убил децата, а тој живеел уште 30 часа и ја барал сопругата

Триесет и седум годишниот Адмир Совиќ кон половината на декември минатата година ги уби своите три деца, а потоа се обеси во куќата,...