татко и ќерка

Пронајдени се 5 резултати на тема „татко и ќерка“
Вести

Тажната слика се уште главна вест во светот- еве што ќе се случи со таткото и ќерката кои заедно се удавија во обид да ја поминат реката

Телата на таткото и ќерката кои се удавија во реката Рио Гранде во обид да стигнат до територијата на САД, ќе бидат вратени во нивната...
Вести

ЌЕ ВЕ ОБЛЕАТ СОЛЗИ: Татко и ќерка прегрнати се удавија во река- не успеале да го сонуваат американскиот сон (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

Светот е шокиран од фотографиите објавени во светот денес на безживотните тела на таткото и ќерката кои гушнати лежат на брегот на реката...