тања савиќ

Пронајдени се 85 резултати на тема „тања савиќ“
Познати

Како пресликани: Ова е сестрата на Тања Савиќ – беше нејзина поддршка во најтешките мигови, а за овој празник пролеале РЕКА СОЛЗИ заедно

Пејачката Тања Савиќ имаше тешка 2021-ва година. Таа водела сериозна „војна“ и судски спор со поранешниот сопруг Душан Јованчевиќ за...
Познати

Утеха барала во алкохолот: Тања Савиќ проговори за ужасната прослава на полнолетството, па објави ВАЖНА ОДЛУКА

Пејачката Тања Савиќ се присети на почетоците на кариерата и своето прво пијанство кое, како што вели, ја натерало никогаш да не се опијанува...
Познати

ТАЊА САВИЌ КОНЕЧНО ПРОГОВОРИ: Стави крај на шпекулациите, пејачката откри дали е во врска со градоначалникот на Бања Лука

По бројните шпекулации дали пејачката Тања Савиќ и градоначалникот на Бања Лука Драшко Станивуковиќ се во врска или не, конечно се дозна...
Познати

Креација до папокот – Тања Савиќ се охрабри и облече деколте од кое немирните гради не можеше да си ги собере назад (ФОТО)

Пејачката Тања Савиќ, која е во фокусот на медиумското внимание поради врската со градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ,...
Познати

Повеќе не се кријат – градоначалникот на Бања Лука и Тања Савиќ еден до друг на вечера, насмевката не ја спуштаат од нивните лица (ФОТО)

Со месеци наназад се шпекулира за односот помеѓу познатата пејачка Тања Савиќ и градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ,...
Познати

Луѓето често ги мешаат, затоа не сака да се експонира во јавноста – вака изгледа сестрата на Тања Савиќ со која личат како да се близначки (ФОТО)

Познатата српска фолк пејачка Тања Савиќ има сестра Билјана, која за разлика од неа избрала да живее поинаков живот далеку од јавноста. Имено,...
Познати

Освен Ѓоковиќ и Цеца и Тања Савиќ ја добија битката на суд против Австралија – нема да верувате зошто Ражнатовиќ не смеела да стапне таму

Првиот рекет на светот Новак Ѓоковиќ ја победи Државата Австралија на федералниот суд, по што му е дозволено да влезе на територијата...