тања савиќ

Пронајдени се 36 резултати на тема „тања савиќ“
Познати

ПОТРЕСНА ИСПОВЕД НА ТАЊА САВИЌ: Пејачката искрено за ситуацијата со нејзиниот сопруг – ја прашаа дали ја тепал, еве што рече таа!

Пејачката Тања Савиќ со месеци се бори за своите синови, кои нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ, без нејзино знаење, ги однесе во Австралија. По...
Познати

Ги лажел децата дека нивната мајка сака тие да умрат од коронавирусот- српската пејачка поминува низ пекол приреден од сопругот

Тања Савиќ минува низ ужасна агонија. Нејзиниот сопруг и ги одведе децата во Австралија, а секој ден испливуваат детали за битката која...
Познати

Сопругот на Тања Савиќ и го уништи животот, а сега се весели- се бакнува со русокоса, додека неговите деца не смеат да ја видат пејачката

Пејачката Тања Савиќ веќе со месеци живее во агонија откако сопругот и ги киднапираше двете деца и ги однесе во Австралија. Таа правдата...
Познати

Српската пејачка прв пат во јавноста откако сопругот и ги киднапираше децата и ја ограби- оваа глетка фановите веќе со денови не ја преболуваат

По семејната драма и буквалното киднапирање на двете деца овој пат прв пат во јавноста се појави пејачката Тања Савиќ. Имено пејачката...
Познати

Српската пејачка на која сопругот и ги зеде децата и се заканува со п*рно видео- во училиштето на твоите синови ќе те викаат „п*рно мама“

Српската пејачка Тања Савиќ овој период поминува низ вистински пекол. Имено откако сопругот и ги зема двата сина и ги однесе во Австралија,...
Познати

Првиот човек на Гранд со шокантно признание: Мислев ќе биде втората Цеца, вложував многу во неа, но самата си е крива за сѐ

Еден од најмоќните и најбогатите луѓе во соседството, директорот на Гранд продукција Саша Поповиќ не само што има милиони, туку има...
Познати

Сакала да ги однесе фарбаните јајца на Велики петок кај децата, а потоа доживеала шок- Тања Савиќ од тој ден не си ги видела децата!

Тања Савиќ неодамна доживеа голема драма кога нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ ги однел со себе синовите Максим и Ѓорѓе во Австралија,...
Познати

Тања Савиќ со овој пејач беше во врска, а откако раскина започна пеколот- насекаде зборува за нејзините интимни снимки (ФОТО)

Фолк пејачката Тања Савиќ од 2010 година е во брак со сопругот Душан Јованчевиќ со кого имаат два сина, а ова не е единствениот емотивен...
Познати

Да може овие слики би ги запалила веднаш: Српската пејачка Тања Савиќ не може да си поверува дека овие фотографии протекоа во јавноста

Пејачката Тања Савиќ денеска важи за една од најубавите пејачки во регионот и пошироко. Таа е една од ретките пејачки кои по голема пауза...