танчерки

Пронајдени се 9 резултати на тема „танчерки“
Хроника

Македонски државјанки, жени од Косово и Словенки незаконски работеле како танчерки, дел од нив приведени

Во периодот од 23.30 часот на 26.06.2018 до 03.00 часот на 27.06.2018 година полициски службеници од СВР Тетово и од Отсекот за прекуграничен криминал, миграции,...