танц

Пронајдени се 17 резултати на тема „танц“
Живот и стил

Згодна Русинка изведе “смртоносен” танц околу шипка: Нема да им верувате на сопствените очи (ВИДЕО)

Руската танчерка Марина Корженевска изведе танц околу шипка на врв од еден облакодер во градот Воронеж без никакви безбедносни мерки. 27-годишната...
Занимливости

Танцуваше со згодна девојка на свадба, а потоа дојде неговата сопруга: Нејзината реакција е хит на интернет (ВИДЕО)

Овој човек се забавуваше на една прослава и на подиумот играше. Друштво му правеше згодна девојка, со која заедно танцуваа и се веселеа. Тоа...
Занимливости

Татко ја изведе невестата на прв танц, а потоа замеша со колковите и го украде шоуто: Коментарите на гостите се брутални (ВИДЕО)

Откако младата сподели видео на својот Фејсбук профил, луѓето биле воодушевени и на неа и кажале дека нејзиниот татко бил права ѕвезда...