тамара

Пронајдени се 7 резултати на тема „тамара“
Вести

Пресврт во судењето: Мајка ѝ на Тамара не го зела решението за одобрени пари за лекување, сакала азил во странство!

За малата Тамара Димовска која почина пред пет години и било обезбедено и решение и пари за лекување во болницата Медипол во Турција,...