талент

Пронајдени се 9 резултати на тема „талент“
ТВ и Филм

Публиката врескаше од страв, а Сајмон не можеше да гледа: Ова е најопасниот настап изведен на сцена (ВИДЕО)

Во првата епизода на новата сезона се претставија како The Vardanyan Brothers, браќа од Ерменија кои покажале извонредни акробатски вештини. Публиката...
Млади таленти

ЕКСКЛУЗИВНО: Внукот на Иџе тргна по неговите стапки, малиот Стефан ќе биде идната македонска гордост

Внукот на најпопуларниот и најуспешниот македонски натпреварувач во автомобилски трки, Игор Стефановски Иџе, тргна по неговите стапки. Стефан...