таксисти

Пронајдени се 6 резултати на тема „таксисти“
Општини

Таксистите со проблеми во Неготино – Инспекција не им дозволува да превезуваат патници до Кавадарци, остварија средба со Јанчев

Таксисти кои секојдневно сообраќаат на релација од Кавадарци кон Неготино и обратно, денеска му се пожалија на кавадаречкиот градоначалник...