таеквондо клуб бутел

Пронајдени се 4 резултати на тема „таеквондо клуб бутел“
Останати спортови

Таеквондо Клубот Бутел ги повикува сите сограѓани вечерва во 19 часот да го пречекаат европскиот медалист во олимписки спорт Филип Додевски

Таеквондо Клубот Бутел ги повикува сите сограѓани вечерва во 19 часот во спортската сала на Оу Свети Климент Охридски-Бутел скромно...