свршувачка

Пронајдени се 11 резултати на тема „свршувачка“
Познати

Италијанскиот фудбалер ја запроси бремената ќерка на Синиша Михајловиќ – кога го видела прстенот ќе се онесвестела (ФОТО)

Ќерката на Синиша Михајловиќ, Вирџинија која е бремена, ја запросил долгогодишното момче, италијанскиот фудбалер Алесандро Волјак. -Уште...
Познати

Ја раскина свршувачката- фановите останаа подзинати кога дознаа што му порача Ана Севиќ на свршеникот за крај (ФОТО)

Вчера српските медиуми со брзина на светлината ја пренесоа веста дека Ана Севиќ ја раскинала свршувачката со Даниел Неделковиќ. Многумина...
Познати

Шеф Влатко Огненовски „легна на брашно“, подготвен да „рипне во тавче“: Убавата Украинка Олга му го зачини животот (ФОТО)

Требаше да биде банкар… По теркот  на неговите родители… Да ја продолжи семејната традиција, ама… Наместо зад шалтерот или крај сефот,...
Познати

Се сеќавате ли на Милица Мајсторовиќ: Сакаше да се самоубие, ја пронајде својата љубов, а денес блесна во бело со променет изглед (ФОТО)

Пејачката Милица Мајсторовиќ која се прослави по учеството на музичкото реално шоу „Операција Триумф“ ја круниса својата долгогодишна...
Познати

Дарко се одлучи да ја запроси девојката: Ова е точниот датум, а еве кого го ангажирал да го одбере прстенот во негово име

Дарко Лазиќ пред да доживее тешка сообраќајна несреќа на 23 октомври годинава, тој планирал да ја запроси својата девојка Марина Гагиќ. Тој...
Познати

Вреди цело богатство: Цеца се пофали со огромниот свршенички прстен на Богдана, а кога ќе видите што и подари пејачката ќе занемете

Синот на Цеца конечно и стави прстен на својата долгогодишна девојка Богдана Родиќ. Цеца веднаш се пофали на својот профил на Инстаграм...
Познати

Пукна тиквата: Хрватската пејачка му го врати дијамантскиот прстен на 52 годишниот бизнисмен кој ја запроси на Малдивите (ФОТО)

Хрватската пејачка Нина Бадриќ се почесто во јавноста се појавува сама без својот свршеник, па веднаш започнаа гласините дека пејачката...