свршеник

Пронајдени се 3 резултати на тема „свршеник“
Занимливости

Американка открива како се осигурала за свршеникот да не ја изневерува: „Потпиша правен договор, доколку ме изневери ќе мора да ми ги плаќа сметките“

„Тиктокерка“ по име Шајлин Мартинез од американската сојузна држава Ајдахо открива како се погрижила и осигурала околу тоа нејзиниот...
Љубов и секс

Го запознала таткото на својот свршеник, а потоа сфатила дека со него веќе имала секс- тоа што следувала потоа ќе ве остави без текст

Неколку денови пред венчавката идната невеста доживеала шок откако се запознала со таткото на нејзиниот свршеник. Таа откако се запознала...
Познати

Пејачката на која и умре сопругот пред неколку години повторно сама: Го остави свршеникот и се врати во родната земја (ФОТО)

Пејачката која пред неколку години стана вдовица и го загуби својот маж повторно ја шокираше јавноста откако се врати во родната Србија...