свршенички прстен

Пронајдени се 8 резултати на тема „свршенички прстен“
Познати

Сораја со клешти го пресече прстенот добиен од нејзиниот оженет свршеник- од вредноста на овој дијамант ќе ве заболе глава (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ се до вчера наводно била во врска со богат Русин, а вчера со нејзините следбеници покажа како ја раскинала...
Занимливости

ФОТО: „Дали татко ти ја мрази мајка ти“ – го објавила свршеничкиот прстен на мајка ѝ и сите се згрозиле

Некогаш се носел поинаков накит, а тоа најдобо го докажува необичниот веренички прстен кој никому не му се допаѓа. Една жена од Америка...
Познати

Се омажи во тајност со милијардерот кој го остави неодамна- Емина направи хаос на социјалните мрежи откако блесна во бело (ФОТО)

Балканската музичка ѕвезда Емина Јаховиќ направи вистински хаос на социјалните мрежи со само една порака со која сите ги шокирал. Дали...
Познати

Меган Маркл ги соблече ракавиците, а целиот свет подзина- овој детаљ никој не го очекуваше на нејзината рака (ФОТО)

Неодамна Меган Маркл се појави за прв пат во јавноста по породувањето, а јавноста буквално се воодушеви од нејзиниот изглед. Војвотката...
Познати

Се ослободи од килограмите, а сега и од минатото: Откако пејачката го продала свршеничкиот прстен вреден цело богатство сега преживува пекол

Пејачката Мараја Кери и нејзиниот некогашен свршеник Џејмс Пакер водеа долга битка околу свршеничкиот прстен со кој ја крунисаа својата...