свеќа

Пронајдени се 4 резултати на тема „свеќа“
Познати

Мистериозен маж на гробот на Ксенија: Ја бакнуваше фотографијата и запали свеќа, тагата не можеше да ја сокрие (ВИДЕО)

На Новите гробишта во Белград денеска се одржува помен по повод 12-годишнината од убиството на пејачката Ксенија Пајчин. Таа во 2010-та...