св инвест

Пронајдени се 6 резултати на тема „св инвест“
Вести

„Фирмата „СВ Инвест“ блиска до Заеви добила со сигурност над 6 милиони евра тендери од државата, а должи за даноци“

Фирмата „СВ Инвест“ на Столе Чифлигароски, пријателот на Заеви од државата добила со сигурност над 6 милиони евра тендери, а не плаќала...
Вести

„Заев склучува договор со СВ Инвест вреден милион евра, еве зошто граѓаните плаќаат поскапа струја“ (ДОКУМЕНТИ)

Заев и Костадинов додека лажат за економската слика во Македонија, тие се богатат на грбот на граѓаните.   Над 40.000 граѓани останаа без...