сузана јовановиќ

Пронајдени се 5 резултати на тема „сузана јовановиќ“
Познати

ПРИСТИГНУВААТ ЧЕСТИТКИ ОД СИТЕ СТРАНИ: Голем повод за прослава во семејството на Саша Поповиќ – сопругата ги објави радосните вести (ФОТО)

Сопругата на сопственикот на Гранд продукција, Саша Поповиќ, пејачката Сузана Јовановиќ, вчера го прослави својот роденден. Сузана...
Познати

Сопругата на Саша Поповиќ за 50-от роденден ќе стави силикони, а кога ќе видите што ќе му направи на задникот ќе се онесвестите

Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ секогаш се труди да ги исполни сите желби на својата сопруга Сузана Јовановиќ, па така и овој пат...