супер маркет

Пронајдени се 5 резултати на тема „супер маркет“
Познати

Го учи од мали нозе: Откако сите ја видоа оваа глетка го променија мислењето за Вељко, еве каде го однесе синот неколку месеци по раѓањето

Синот на Цеца заедно со нејзиниот внук речиси ги разнежнија сите фанови кои го следат на социјалните мрежи нејзиниот син. Имено Вељко...
Занимливости

Го понижила бидејќи бил валкан: Кога и се претставил, зажалила во истиот момент и пропаднала во земја од срам (ФОТО)

Дека изгледот лаже, доказ е следната приказна која стана вистински хит низ целиот свет. Американецот Енди Рос од Ванковер во сојузната...