судар

Пронајдени се 9 резултати на тема „судар“
Хроника

Грчки државјанин физички нападнат сред Скопје – друго возило удрило во неговото, па решил возачот да се пресмета со тепање

На 07.10.2021 во 14.30 часот во СВР Скопје, Х.Т.(30) од Република Грција, со престојувалиште во Скопје, пријавил дека околу 09.35 часот на крстосница...