студентка

Пронајдени се 13 резултати на тема „студентка“
Вести

Со месеци чувствувала неподнослива смрдеа во станот, кога мајсторите ги искршија плочките се шокираа (ВИДЕО)

Студентката од Велика Британија Серен Гомез (26) се преселила во луксузна гарсоњера во септемри, а после неколку недели чуствувала неподнослива...
Живот и стил

Вознемирувачко фото: Студентка ставила фарба за коса, а потоа почна пекол со отоци на нејзината глава

Деветнаесетгодишната студентка од Англија на интернет го сподели своето лошо искуство со една фарба за коса. Естел доби сериозна алергиска...
Занимливости

И се заканува 6.000 евра казна и 12 години затвор: Студентка исфрлена од факултет поради најглупавата можна работа (ФОТО)

Би помислиле дека малку се занела со момчето на веб камера, но таа видеото го посртавила на интернет. Вработените во една библиотека...
Занимливости

Студентка се соблече во долна облека додека држеше презентација, а потоа професорката и постави само едно прашање (ВИДЕО)

Студентката на Универзитетот Комел се соблече во долна облека кога ја претставуваше својата теза. На тој начин се обиде да се бори со...
Занимливости

СЕ ЗАКОЛНА И ГО НАПРАВИ ТОА: Студентка ја продаде својата невиност за 1,2 милиони евра, а сега ја откри и причината

Студентката Џесмин, 26 годишна од Лондон одлучила да ја продаде својата невиност за 1,2 милиони евра. Џесмин на страницата „Cinderella Escorts“,...