струен удар

Пронајдени се 25 резултати на тема „струен удар“
Регион

УШТЕ ЕДНА ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА ЈА СТРЕСЕ СРБИЈА – две девојчиња на возраст од 5 и 7 години починале од струен удар

Србија денеска беше потресена од моструозносто убиство на тричлено семејство, кои биле запалени а во меѓувреме уште еден трагичен настан...
Хроника

Опколил продавница за сувенири во Струга со метални шипки под напон кој ги поставил на диво- 18 годишно момче погодено од струен удар

Вчера во 22:40 часот во Полициска станица Струга, било пријавено дека на улица „Сергеј Есенин“ од струен удар бил погоден Е.А.(18) од Струга...
Занимливости

Девојче згазило на гола жица покрај базен во Кушадаси, па настанал хорор: Мајката притрчала да ја спаси, па се онесвестила (ФОТО)

Девојчето Амелија Хартнет (6) си игралo покрај базен за бебиња во еден хотел во Кушадаси, кога застанала врз непокриена жица од лампа...