стоја новаковиќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „стоја новаковиќ“
Познати

Фрли илјадници евра за да има совршен задник кој го осигурала како Џеј Ло: Стоја има ново трансформирано тело од „милион долари“ (ВИДЕО)

Стојанка Новаковиќ Стоја се појави на снимање на новогодишна емисија и откри детали за нејзината промена. Имено, пејачката ослабе, па...
Вести

Се омажила на 16, а откако го родила синот и загинал сопругот – српската пејачка на 19 години била избркана на улица (ФОТО)

Фолк пејачката Стоја Новаковиќ прв пат се венчала само на 16 години, а веќе на 17 години го родила синот Милан. По тажната судбина и загинувањето...
Познати

Се омажила на 16, а првиот сопруг и загинал набрзо: Српската пејачка удрила со кола во бетонски ѕид бидејќи сакал да ја остави вториот сопруг

Фолк пејачката Стоја Новаковиќ прв пат се венчала само на 16 години, а веќе на 17 години го родила синот Милан. По тажната судбина и загинувањето...
Познати

Тажната приказна на пејачката: На 17 години го родила синот, три години потоа загинал нејзиниот сопруг и била избркана на улица (ФОТО)

Денес е една од најпознатите пејачки на овие простори, но зад нејзината кариера се крие голема и тажна животна приказна. Стојанка Новаковиќ...