стјепан хаусер

Пронајдени се 11 резултати на тема „стјепан хаусер“
Познати

Сирена со џиновски гради во бикини- еве со која мистериозна убавица Стјепан Хаусер ја замени поранешната девојка Јелена Розга (ФОТО)

Хрватскиот виолинист Стјепан Хаусер (34) го привлече своето внимание во јавноста овие денови откако на својот Инстаграм профил сподели...
Музика

Поранешниот на Розга со мистериозната убавица ја изведе една од најубавите љубовни балади- од ова видео ќе се наежите

Поранешниот свршеник на Јелена Розга, Стјепан Хаусер овие денови на својот Јутјуб канал објави видео на кое тој и  неговата девојка,...
Познати

По овој филмски лик сите лудуваат: Поранешниот на Јелена Розга ги излуди жените со својата хит секси маска на ноќта на вештерките (ФОТО)

Поранешниот свршеник на Јелена Розга Стјепан Хаусер оваа година се приклучи на многуте светски и регионални личности кои се маскираа...
Познати

И беше свршеник на Розга, па ја откачи за оваа секс бомба- кога ќе видите како пее и изгледа новата девојка на Хаусер ќе ви се помати во умот

Хрватскиот виолинист Стјепан Хаусер кој се прослави со влегувањето во врска со пејачката Јелена Розга ретко зборува за својот приватен...
Познати

Се соблече во минијатурна танга и се сончаше на неговата тераса: По раскинувањето со Розга нејзиното момче има нова бомба (ФОТО)

Хрватските медиуми на големо овие денови шпекулираат за новата девојка на Стејпан Хаусер со позната хостеса. Имено поранешното момче...
Познати

Поранешниот на Розга никако да се одлепи од русокоси: Стјепан во прегратки на Колинда, но фановите се згрозија од тоа како ја нарече (ФОТО)

Музичарот Стјепан Хаусер, кој кон крајот на минатата година одлучил да се раздели со Лука Шулиќ, го чека уште една напорна турнеја. Тоа...
Познати

Кога ќе ја видите неа, веднаш ќе заборавите на Розга: Поранешното момче на пејачката ја остави пред олтар поради оваа секс бомба (ФОТО)

Музичарот Стјепан Хаусер долго време беше во врска со пејачката Јелена Розга, а откако ја остави, тој заплови во луда романса со убавата...
Познати

Со емотивна песна го испрати на последното патување: Најдобриот пријател на Оливер Драгојевиќ ќе ве расплаче (ВИДЕО)

Семејството и пријателите денеска се простија од легендарниот хрватски пејач Оливер Драгојевиќ. По тој повод еден од најдобрите пријатели...
Познати

Ја остави Розга пред олтарот заради оваа жена- Сопругата на Стјепан позираше топлес само за да привлече внимание (ФОТО)

Поранешниот вереник на пејачката Јелена Розга откако ја остави пејачката среќата ја најде во Лола Астанов со која пред еден месец стапи...