стив џобс

Пронајдени се 3 резултати на тема „стив џобс“
Познати

Овие ѕвезди имаа проблеми со законот, а ретко кој знае за тоа: Погледнете за кого ФБИ собирале тајни информации! (ФОТО)

Низ годините, ФБИ имаат собрано тајни информации за милиони луѓе ширум светот, а славните очигледно не се исклучок. Многу актери, музичари...
Познати

Шокантно сведоштво од ќерката на Стив Џобс: Откриена темната страна на основачот на „Епл“, од еден детаљ ќе се згрозите

Ќерката на Стив Џобс го опишува основачот на „Епл“ како злобна личност која успеала во животот. Изјави дека неговото однесување било...