Стеван Стевановиќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „Стеван Стевановиќ“
Познати

Коментаторот кои стана дел од „Вардаровата бајка“ заљубен до уши- никако да се одвои од убавата сопруга во чии прегратки е секојдневно

Импресиите на македонската спортска јавност полека стивнуваат откако пред неполни две недели Вардар стана европски шампион по втор...
Ракомет

Коментаторите Стеван и Сретен искрено проговореа: Воодушевени сме од Македонија, ракометарите и навивачите на Вардар!

Стеван Стевановиќ и Сретен Рашковиќ, двајцата коментатори на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на...