стерилизација

Пронајдени се 3 резултати на тема „стерилизација“
Вести

„Филипче позади донираните вакцини го турка својот бизнис за стерилизација, која ќе ги чини здравствените установи 5-7 пати повеќе“

Владата и министерството за здравство продолжуваат со штетните договори за демонтирање и приватизација на јавното здравство. Министерот...
Вести

Арсовски: Филипче веднаш да објасни која е поврзаноста помеѓу него, луѓе од Владата на Заев и скандалозниот бизнисмен Илир Рапај

Венко Филипче молчи за скандалозниот тендер за стерилизација, реагира Димче Арсовски, Портпарол на ВМРО-ДПМНЕ. -Целата јавност виде...