стефан кариќ

Пронајдени се 5 резултати на тема „стефан кариќ“
Познати

Таткото на Стефан Кариќ ја откри „должината“ на неговиот син, па ги понижи жените: И Наполеон бил низок, но… (ФОТО)

Таткото на Стефан Кариќ кој е ријалити ѕвезда во соседна Србија е познат по тоа што често го изнесува своето мислење во медиумите. Она...
Познати

Ќе ви течат солзи: Овој пејач напиша песна за починатата мисица која ја нарача поранешното момче Кариќ токму на овој ден (ВИДЕО)

Пејачот Милан Петковиќ учесникот во реалното шоу „Задруга 3“ успеа да напише песна за романсата помеѓу Дијана Милојковиќ и Стефан...
Познати

Со години не беа заедно, но ова од починатата девојка го чува над креветот- од овој подарок во собата на Стефан Кариќ ќе заплачете (ФОТО)

Учесникот во реалното шоу „Задруга 3“ Стефан Кариќ живее во вила во населбата Ѕвездари со својот татко Осман Кариќ и неговата понежна...
Познати

Поранешното момче на српската манекенка која почина од рак со пеколна исповед: Кога спиев покрај неа станував за да видам дали диши

Познатата српска манекенка Дијана Милојковиќ неодамна ја загуби битката со ракот и почина на само 33 годишна возраст, а овој пат во реалното...