статус

Пронајдени се 8 резултати на тема „статус“
Познати

„Го оставивте детето да ми умре, а Дарко Лазиќ е важен бидејќи е познат“ – статус на револтирана мајка ја крена Србија на нозе

Мајката на две годишната Наѓа Петровиќ од Крагујевац која почина во април годинава, откако била заразена од морбили бидејќи докторите...
Познати

Статус за Влатко кој го кине срцето: Собери ги сите твои омилени музичари и направете концерт таму горе, нека грми нека истура, да се исплачеме на раат

Не стивнуваат коментарите на социјалните мрежи по смртта на македонскиот пејач Влатко Илиевски, кој денес е погребан. Шок, тага и неверување....