старлета

Пронајдени се 23 резултати на тема „старлета“
Познати

Крвнички претепана српската старлета – тврди дека не е единствена која го извлекла подебелиот крај од неговите раце (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

Најдобрата пријателка на српската старлета Тијана Ајфон, старлетата Сара Плавшиќ (19) е претепана од своето момче, пренесуваат српските...
Познати

Беше една од најпознатите светски старлети, а сега тоне во финансиска пропаст – сумата која ја должи ни на сон не може да ја најде

Англиската старлета и реалити sвезда Кети Прајс (42) не престанува да ја шокира јавноста. Имено, познатата старлета прогласи банкрот...
Познати

Старлетата легна на доработка: Погледнете го новото лице на Ана Кораќ која само што излезе од „Задруга 3“, замина под нож! (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ неодамна го напушти реалното шоу „Задруга 3“ кој е пред самиот крај. само што изчезе од дворецот, таа веданаш стигна...
Познати

Српската пејачка брутална- откако дознав дека не може да се забремени на овој начин „се полнам како мобилен телефон“ (ВИДЕО)

Српската пејачка и старлета Маца Дискреција која се прослави со учеството во реалното шоу „Задруга“ повторно реши да го привлече медиумското...
Познати

ЌЕ ВЕ НАЕЖИ: Балканската старлета и пејачка ја пронашле мртва во смачкан автомобил, полицијата ја барала шест дена! (ФОТО)

Пред повеќе од четири години познатата старлета Слаѓана Гудураш е пронајдена мртва во смачкан автомобил. Полицијата тогаш го пронајде...
Познати

Познат фудбалер од Премиер лигата и праќал „сочни“ фотографии- кога ќе го видите Инстаграмот на оваа старлета се ќе ви стане јасно

Англиските таблоиди на големо го објавуваат скандал помеѓу фудбалер од Премиер лигата и позната англиска старлета. Станува збор за...
Познати

Само хејтерите ќе речат дека овие гради не се природни- Ава Карабатиќ се „колне“ дека не користи фотошоп, фановите не веруваат (ФОТО)

Старлетата Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави фотографија на која во прв план се гледаат нејзините бујни гради, а нејзините...
Познати

Познатата старлета со години се бори со оваа болест- овие белези се доказ за сериозноста на овој проблем кој не го крие од јавноста (ФОТО)

Најпознатата светска старлета со години зборува отворено за својата болест на кожата, но овој пат фановите се уверија во нејзината...
Познати

Оргии со осум девојки: Ќе занемете кога ќе дознаете колку пари дал фудбалерот на Ливерпул за да спие со оваа секс бомба (ФОТО)

Фудбалерот на Ливерпул Натанијел Клајн овие денови е во центарот на вниманието откако во јавноста се појавија информации дека тој им...
Познати

Премиер лигата лудува по неа: Двајца фудбалери од Јунајтед и нудеа секс во тројка, но таа раскажа за досадниот секс со овој фудбалер

Кога ќе го чуете името на старлетата Еглантин Флоре Агилар веднаш поврзете ја со некаков вид на скандал поврзан со Премиер лигата, бидејќи...