старечки дом

Пронајдени се 5 резултати на тема „старечки дом“
Фудбал

Ќе потроши брдо пари за сограѓаните: Ловрен покажа дека има големо срце- еве што ќе гради фудбалерот во родниот град (ФОТО)

Хрватскиот репрезентативец Дејан Ловрен вчера беше во Краљево Сутјеска, каде што беше организиран незаборавно добредојде. Дејан малото...