стапала

Пронајдени се 8 резултати на тема „стапала“
Познати

Таа е една од најпознатите убавици: Овој дел од нејзиното тело изгледа ужасно поради грешка која сите жени ја прават (ФОТО)

Ако со години носите непријатни чевли и високи потпетици, тоа сигурно остава последици. Оваа фатална грешка многу ја чинеше и Викторија...
Познати

Светот и се воодушеви на Меган откако се појави во црн фустан без градник, неколку секунди подоцна сите се згрозија од овој детаљ (ФОТО)

Новата принцеза која е миленичка на целиот свет вчера се појави сама на една изложба во кралската академија на уметностите во Лондон. Војвотката...