срби

Пронајдени се 23 резултати на тема „срби“
Останати спортови

Србите за Божик му подготвија изненадување на притворениот Новак: Донесоа огромно знаме со моќна порака (ФОТО+ВИДЕО)

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ го поминува Божик во хотел со мигранти во нехумани услови. Но, Новак не е сам, тој е придружуван...