спортинг

Пронајдени се 8 резултати на тема „спортинг“
Фудбал

Хаос во клубот на Македонецот Ристовски: Газдата на Спортинг им наредил на хулиганите да ги претепаат фудбалерите (ВИДЕО)

Во Спортинг сега следи егзодус, тренерот Жесус сака да си замине, како и поголемиот дел од играчите. Португалските медиуми пишуваат...