сп русија

Пронајдени се 4 резултати на тема „сп русија“
Вести

Купил четири телевизори поради Мундијалот: Сопругата ќе го тужи мажот, а кога ќе дознаете како и се заканил ќе ве полазат морници

Една Израелка најавува тужба против својот маж поради тоа што купил четири телевизори за да го гледа Светското првенство во фудбал. Како...